Basketbol Şubesi

Basketbol kulüp takımlarımız her hafta üç antrenman yaparlar, sezon içinde tüm takımlarımız U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17 takımlarına ayrılarak tek yaş grubu olarak liglerde mücadele ederler. Böylece takım sporcularımız ilk başladıkları yıldan son senelerine kadar aynı takım arkadaşlarıyla kalır ve o yaş grubuyla birlikte maç – antrenmanlara katılır. Bu program sayesinde birbirine daha bağlı ve birbirini çok iyi tanıyan sporcular yetişir. Buda takım başarısının önünü açar.

MİNİK TAKIM 12 Yaş sporcuların mücadele ettiği minik takımımız her yıl TBF tarafından düzenlenen Junior Leauge ve Uniminicup Turnuvasına katılırlar. Haftada 3 Antrenman ve hazırlık maçlarıyla sezon boyunca çalışmalarına devam eden takımlarımız, 15 Ağustosta yeni sezon hazırlıklarına başlar.

KÜÇÜK TAKIM 13-14 Yaş sporcuların mücadele ettiği Küçük Takım, her yıl TBF tarafından düzenlenen Küçük Erkekler kategorisine ve özel turnuvalara katılır. Haftada 3 Antrenman ve hazırlık maçlarıyla sezon boyunca çalışmalarına devam eden takımlarımız, 15 Ağustosta yeni sezon hazırlıklarına başlar.

YILDIZ TAKIM 15-16 Yaş sporcuların mücadele ettiği Yıldız Takım, her yıl TBF tarafından düzenlenen Yıldız Erkekler kategorisine ve özel turnuvalara katılır. Haftada 3 Antrenman ve hazırlık maçlarıyla sezon boyunca çalışmalarına devam eden takımlarımız, 15 Ağustosta yeni sezon hazırlıklarına başlar.

GENÇ TAKIM 17-18 Yaş sporcuların mücadele ettiği Genç Takım her yıl TBF tarafından düzenlenen Genç Erkekler kategorisine ve özel turnuvalara katılır. Haftada 3 Antrenman ve hazırlık maçlarıyla sezon boyunca çalışmalarına devam eden takımlarımız, 15 Ağustosta yeni sezon hazırlıklarına başlar.

A TAKIM Altyapı takımlarında yetişmiş ve A takım seviyesine gelmiş sporculardan oluşur. TBF’nin İstanbul Amatör Küme müsabakalarında ve özel turnuvalarda yer almaktadırlar.