Voleybol Şubesi

Voleybol kulüp takımlarımız her hafta üç antrenman yaparlar. Sezon başında Minik, Küçük, Yıldız ve Genç Takımlara ayrılarak çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürürler.

MİNİK TAKIM (KIZ) 11-12 Yaş sporcuların mücadele ettiği Minik Takım, her yıl TVF tarafından düzenlenen müsabakalara ve özel turnuvalara katılır. Haftada 3 Antrenman ve hazırlık maçlarıyla sezon boyunca çalışmalarına devam eden takımlarımız, 15 Ağustosta yeni sezon hazırlıklarına başlar.

KÜÇÜK TAKIM (KIZ) 13-14 Yaş sporcuların mücadele ettiği Küçük Takım, her yıl TVF tarafından düzenlenen müsabakalara ve özel turnuvalara katılır. Haftada 3 Antrenman ve hazırlık maçlarıyla sezon boyunca çalışmalarına devam eden takımlarımız, 15 Ağustosta yeni sezon hazırlıklarına başlar.

YILDIZ TAKIM (KIZ) 15-16 Yaş sporcuların mücadele ettiği Yıldız Takım, her yıl TVF tarafından düzenlenen müsabakalara ve özel turnuvalara katılır. Haftada 3 Antrenman ve hazırlık maçlarıyla sezon boyunca çalışmalarına devam eden takımlarımız, 15 Ağustosta yeni sezon hazırlıklarına başlar.

GENÇ TAKIM (KIZ)17-18 Yaş sporcuların mücadele ettiği Genç Takım her yıl TVF tarafından düzenlenen müsabakalara ve özel turnuvalara katılır.Haftada 3 Antrenman ve hazırlık maçlarıyla sezon boyunca çalışmalarına devam eden takımlarımız, 15 Ağustosta yeni sezon hazırlıklarına başlar.

A TAKIM (BAYAN – ERKEK) Altyapı takımlarında yetişmiş ve A takım seviyesine gelmiş sporculardan oluşur. TVF’nin İstanbul Amatör Küme müsabakalarında ve özel turnuvalarda yer almaktadırlar.