Sağlık

Ek Bilgi

Bu sözleşme Titan Akademi çalışanlarının ,koç-veli ilişkilerinin en sağlıklı şekilde sürdürülmesi ve sporcularımızın bu çalışmalardan en iyi şekilde faydalanabilmeleri amacı ile hazırlanmıştır.

İş bu sözleşme; 8450318507 vergi no, Çamlık Mh. Şenli Sk. 55/2 Ümraniye-İstanbul adresinde bulunan, Titan Akademi Spor Eğt. Hiz. Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti ve markaları(Bundan sonra TİTAN AKADEMİ olarak anılacaktır.)ile takım(Basketbol/Voleybol...vb) kayıt formunda adı, soyadı, ve adresi belirtilen sporcu ve velisi arasında akit olmuştur.

1. İş bu kayıt formu, Titan Akademi koçları tarafından sporcuya uygun belirtilen takım/spor okulu grubu programlarından birini kapsar. Program haftada en az iki gün, 60 dk. süreli (basketbol, voleybol...vb) antremanlarını kapsar. Takım programında(gün,saat,lokasyon) Titan Akademi her türlü değişiklik hakkına sahiptir.

2. Antrenman gününe denk gelen resmi ve dini bayramlarda antrenman yapılmaz, bununla ilgili telafi veya para iadesi yapılmaz.

3. Sporcunun antrenmanlarda, Titan Akademi antrenman formalarını takım birliğinin sağlanması açısından giymeleri zorunludur.

4. Antrenmanlara katılma ve devam sorumluluğu sporcunun kendisine aittir. herhangi bir sebeple antrenmana gelmediği günler için ücret iadesi veya sonraki aylara aktarma yapılmaz.

5. Sporcu, takımının bildireceği kurallara tam ve eksiksiz olarak uymayı kabul eder. Kurallara, düzene, ahlaka ve huzuru bozmaya yönelik davranışta bulunanlar yazılı olarak uyarılır ve tekrarı halinde ilgileri kesilir.

6. Sporcu Velisi, antrenmanların yapıldığı tesislerde, sporcu tarafından yapılacabilecek zararları telafi etmeyi taahhüt eder.

7. Takım/Spor Okulu dahilinde izne tabi malzeme, doktor raporuna bağlı olmayan ilaç, tütün mamülleri ile her türlü yasal olmayan malzeme kesinlikle bulundurulmazi Sporcunun yanında bulunması ve kullanması gereken ilaçların reçete ile bildirilmesi gerekir.

8. Sporcuya herhangi acil bir tıbbi müdahale yapılması gerekli hallerde anne babası ya da vasisi tıbbi kuruma ulaşıncaya kadar gerekli her türlü müdahale için Titan Akademi koçlarını ve çalışanlarını kendilerinden farksız derecede karar ve izin vermek üzere yetkili kılmışlardır.

9. Antrenmanlar Titan Akademi tarafından belirtilen antrenörler ve anlaşmalı kurumlar tarafından verilecek olup, eğitim sırasında spor dalının özelliği gereği güvenlik tedbirleri alınmış olmasına rağmen oluşabilecek kazalardan Titan Akademi sorumlu değildir. Basketbol, voleybol ve diğer spor dallarının özelliğinden kaynaklanan olağan riskleri biliyor ve kabul ediyorum. Bu şekilde oluşabilecek sakatlanma veya yaralanma neticesinde Titan Akademi'den bir talepte bulunmayacağız.

10. Öğrenci, takım/spor okuluna bilgim dahilinde kayıt yaptırmış olup spor yapmasına engel bir sağlık sorunu olmadığını teyit ederim. Sporcu adına sporcu lisansı çıkartmasına, sporcunun antrenmanlar dışında yapılacak hazırlık maçlarına, resmi maçlarai gezilere ve organizasyonlara katılmasına ve servis araçlarıyla seyahat etmesine velisi olarak tarafımdan muvafakat verilmiştir.

11. Titan akademi, takım/spor okulu faaliyetlerinin görüntülenmesi ve görüntülerinin tanıtım amaçlı kullanılması hakkını saklı tutar. Veli, sporcunun görüntülerinin her türlü tanıtım aracında bedelsiz olarak kullanılmasına muvaffakat eder.

12. Sezon içinde elimizde olmayan sebeplerden dolayı oluşabilecek(olumsuz hava koşulları, grev, doğal afetler, her türlü teknik aksaklık, salgın hastalık, terör, yol engeli,ulaşım aracı iptali, vb.) aksaklıklardan dolayı Titan Akademi sorumlu tutulmaz, maddi ve manevi tazminat ödemez.

13. Sezonluk kayıt yaptırmış olan sporcular, herhangi bir sebeple sezon içinde ayrılmak isterlerse hiçbir şekilde ödeme iadesi yapılmaz.

14. Takım sporcuları sezonluk kayıt yaptırmak zorundadırlar. Sezon ortasında takımdan ayrılması durumunda iade yapılmaz.

*** Yukarıda belirtilen 14 maddede yazılı şart ve koşulları okuyarak kabul ettiğimi, sporcu yada velinin tüm kurallara uyacağını, satın aldığım ürününe ait tüm ödelemeri yapacağımı kabul ve taahhüt ederim.

Bu sözleşmeyi onaylayıp gönderdiğinizde hizmet alacak olan kişinin yetkili velisinin mail adresine sözleşmenin bir kopyası gönderilecektir...

Okudum Kabul Ediyorum

Recaptcha doğrulmasını yapmadan formu gönderirseniz girmiş olduğunuz bilgiler sıfırlanacaktır...