Referanslar


Sibel Şeyhun / QNBFinansbank İnşaat Emlak ve Ekspertiz Yönetimi Bölüm Müdürü: 7 yıllık Titan Akademi annesiyim, şu anda 2 oğlum U11 ve U14 gruplarında Titan Akademi serüvenlerine devam etmekteler. Kendi çocuklarımın grupları yanı sıra farklı yaş gruplarının maç ve antrenmanlarını bol bol gözlemleme şansım oldu.Hepimiz, günümüz eğitim sisteminde çocukların her birinin bireysel başarısına odaklanan bir sürecin girdabında sürükleniyoruz ve düştüğümüz durumun farkında olamıyoruz. İş ve sosyal yaşantımızda ise çocuklarımızı biz böyle yetiştirmemişiz gibi, bu gençlerden şikâyet edip duruyoruz. Titan Akademi’de çocuklarımız takım oyuncusu olmayı, birey olmayı,  sorumluluk sahibi olmayı öğreniyorlar. Arkadaşça aynı hedefe koşmanın keyfini yaşıyorlar.  Spor hayatlarının yanı sıra eğitimleriyle ilgili sorumlulukları takip ediliyor.  Keza birçok Titan koçunun basketbola gönül vermiş şekilde çocuklarımızla ilgilenmekteyken, çok iyi üniversitelerin iyi bölümlerinde okumaya devam etmekte veya iş hayatlarında SAP danışmanlığı vb. son derece uzmanlık gerektiren görevlerde bulunduğunu gördüm. Bu kişiler çocuklarımız için çok güzel rol modeller oluşturmaktadır. Diğer yandan böyle bir eğitim ve iş hayatı yoğunluğunda çocuklarımıza tüm hafta sonlarını ve hafta içi akşamlarını ayırabilen bu gençlerin gerçekten basketbol sevdalısı olduğunu düşünüyorum.Titan Akademi’nin düzenlediği sömestr ve yaz kamplarına çocuklarımızın sürekli katılımını sağladık ve çok olumlu etkilerini gözlemledik. Bu kamplarda çocuklarımız sadece spor yapmadılar, bunun yanında diğer sosyal aktiviteler ile farklı tecrübeler yaşadılar ve farklı şehirlerin kültürünü keşfettiler.

Disiplin ve sıcaklık dengesinin tüm koçlar tarafından büyük bir özveri ile gözetildiği kanaatindeyim.

Çocuklarımın yaşları büyüdükçe Titan’da geçirdikleri zamanın olumlu etkilerini daha çok görmekteyiz.

Titan Ailesi’nin bir parçası olmaktan çok mutluyuz.

Selin Gümrükçü / CHP Ümraniye Kadın Kolları Başkanı :  Titan ile tanışmamız oğlum Efe 7 yaşındayken gerçekleşti. Spor okulu olarak başladığı basketbol serüveninde artık lisanslı bir oyuncu olarak ilerliyor. Ilk antremanından itibaren takım oyununu, yardımlaşmayı ve eğlenerek öğrenmeyi amaçlayan antreman programları ile her geçen gün gelişme imkanı buldu. Birbirinden deneyimli ve ilgili coachlar ile çalışma fırsatı oldu. Kış ve yaz kamplarına katılarak takım arkadaşlarıyla hiç unutamayacağı anılar biriktirdi en önemlisi yanında biz yokken birey olmayı öğrendi.Küçük yaştan itibaren oğlumu gözüm kapalı emanet edebildiğim coachlarımıza teşekkür ederim. Iyi ki yollarımız kesişmiş! 

Ebru Aktürk / Grafik Tasarımcısı :Titan Akademi ile 2017 yılında oğlum Ali Kerem 8 yaşındayken tanıştık.  O günden bu yana oğlumun her antrenmana mutlu bir şekilde gidiyor olması benim için çok önemli. Basketbol öğrenmenin yanı sıra; disiplinli, özgüvenli, paylaşımcı iyi sporcular yetiştiren bir kulüpte olduğumuz için çok mutluyuz. Bunu sağlayan tüm koçlarımıza emekleri ve sabırları için çok teşekkür ediyorum.

Mete Yurtsever /Yönetim Danışmanı : Kızım (11) iki yıldır, oğlum (9) ise bu sezon başından beri Titan'ın basketbol kursuna gidiyor.  Antrenörlerin profesyonelliğinden, çocuklarla tek tek ilgilenmelerinden ve çocuklarımın kazandığı disiplin ve basketbol becerilerinden çok memnunum. Ayrıca kızım ve oğlum bu dönemdeki şehir dışında yapılan kış ve yaz (doğa) kamplarına katıldılar. Gönül rahatlığıyla gönderdiğimiz bu kamplar onlar için de yeni arkadaşlar edindikleri çok yararlı ve keyifli bir deneyim oldu. Buğra Koç ve ekibine çizgilerini bozmadan verdikleri sporculuk eğitimi için çok teşekkür ederim.

Cüneyt Kök / Makine Mühendisi: Gec kalma korkusuyla erkenden geldıgımız saha ıcınde sevgıyı ,saygıyı en onemlisi disiplini buldugumuz Tıtan akdemı profesyenel olarak bı kulube ımza atana kadar senınleyız.

Esra İren / Avukat :  Oğlumuz Ege Unal, Titan Akademi’de basket oynamaya 8 yaşında başladı. 7 yıldır aralıksız devam ediyoruz. Buğra Koç’un basketbolu yalnız spor değil, aynı zamanda takım bilincinin gelişmesi, iyi dostlukların kurulması ve ahlaklı, ozgüvenli bireyler yetiştirme vizyonu her yıl daha da hevesle gelmeye teşvik etti. Tüm Titan Akademi ekibine tesekkür ediyoruz.