Biz Kimiz


Titan Akademi olarak sporu gençler için “Hayat Felsefesi” haline getirerek, onları sosyal ve fiziksel yönden geliştirmeyi amaçlıyoruz. Sporun destekleyici ve birleştirici gücünün de katkısıyla, sağlıklı düşünen, doğru kararlar veren, pozitif, topluma yararlı bireyler olmalarına katkıda bulunmayı misyonumuz olarak görüyor ve ideallerimizin başında tutuyoruz.

Çocuklarımıza felsefemizi aşılamak için yola çıktığımız 11 Şubat 2013 tarihinde sadece iki kişiydik.  Ancak bugün Titan Akademi kocaman bir aile. Basketbol ve voleybol koçlarımız, idari personellerimiz, müşteri temsilcilerimiz, kamp koçlarımızla ilk günkü ideallerimizi büyüterek uygulamaya devam ediyoruz. Ailemiz hızla büyürken, her dönem üzerine daha da ekleyerek artırdığımız hedeflerimiz, çocukların hayatlarına dokunma arzumuz, bize katılanların desteğiyle daha da güçleniyor.


Bizim için spor tüm bu mücadelenin yanı sıra dostluk, aidiyet, ekip olma ve en önemlisi de paylaşım demek. Başarının asıl kaynağının bu değerler bütününde olduğuna inanıyoruz. Bu sayede çocuklarımızın fiziksel gelişimlerinin yanı sıra mental gelişimlerine de katkıda bulunmayı arzu ediyoruz. Sporun sadece bir hobi değil, aynı zamanda bir yaşam biçimi de olabileceği farkındalığını yaratmak istiyoruz.