Snowboard/Kayak


Kayak ya da Snowboard sporuna ilgin mi var Yeni öğrenmek veya kendini seviye olarak geliştirmek mi istiyorsun İşte tam aradığın kış tatili seni bekliyor. Eğlence, adrenalin ve yeni arkadaşlar ile tanışma fırsatı sömestr tatilinde ayağına geliyor.

Kamp Nerede: Kampımız Uludağ oteller bölgesinde yer alan, konforlu ve güvenli hizmet sunan 4 ve 5 yıldızlı otellerde gerçekleşmektedir. İşinde uzman eğitmenler ve kaliteli ekipmanlar sayesinde kayak ve snowboard seviyeleri oldukça gelişiyor.

Eğitim grupları: Kamp süresi boyunca kampçılar yaş ve seviyelerine göre 6-10 kişilik kayak/snowboard gruplarına ayrılarak kamp boyunca 14 saat eğitim alıyorlar. Sporcularımızın pistlerde daha güvenli kayabilmesi için bütün kayak faaliyetleri sırasında kayak ve snowboard eğitmenlerinin yanında kamp koçlarımızda kampçılar ile birlikte pistte yer alıyor. Bu sayede eğitimler sırasında her 3 sporcuya bir eğitmen düşüyor, koç – kampçı oranı 1/3’e geliyor.

Kamp aktiviteleri: Kampta kayak/snowboard eğitimleri dışında kalan zamanları özenle planlıyoruz. Takım çalışmasını destekleyen ve bireysel özgüveni ortaya çıkaran farklı oyunlar, kampçılarımızın bireysel ve grup yetkinliklerini geliştirirken, grup içindeki sosyalleşmeyi de arttırıyor. 5 günlük kampımız boyunca koç şovlarından, takım oyunlarına, kızak yarışlarından, pijama partilerine aktivitelerimiz ile genç sporcularımızın kamp süresini dolu dolu geçirmelerini sağlıyoruz. Bu aktivitelerin içerisinde sucuk-ekmek partisi ve sıcak çikolata ikramlarımızın en popüler aktivitelerin başında geldiğini belirtmeden geçmek istemeyiz.

Kamp koçları: kampçıların tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek, çözüm üretebilen, daha önce bireysel olarak kampa katılmış ve kamp hakkında eğitimlerini almış deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Kamp Akademi Kayak/Snowboard Kampı paketimiz içinde dahil olan hizmetlerimiz;
• Koçluk hizmeti (7/24)
• Kayak/snowboard eğitimleri ve ekipmanları
• Aktiviteler
• Takım oyunları
• Türsab seyahat sigortası
• Transferler
• Kamp t-shirtü ve eğitim yeleği
• Kamp fotoğrafları