Sörf/Yelken/Kiteboard


Adrenalini seviyorsan bu kamp tam sana göre, ister sörf ister yelken istersen de kiteboard eğitimi alabilirsin. Bu yaz herkes seni ve rüzgârla neler yaptığını konuşacak.

Kamp Nerede: Kamp merkezi seçiminde çocukların bu sporları yapacakları güvenli ve dünya üzerinde de bilinirliği olan yerleri tercih ediyoruz. Kampçılarımızın zaman kaybı yaşamadan eğitimlerine gidecekleri, rüzgârla o ilk buluşacakları anda kendilerini güvende hissedecekleri, gerek oda gerekse de tesis imkanlarının en üst konfor ve seviyede olduğu tesisleri tercih etmekteyiz.

Eğitim Grupları: Kamp süresi boyunca kampçılar yaş ve seviyelerine göre 4-8 kişilik gruplara ayrılarak kamp boyunca 14 saat eğitim alıyorlar. Sporcularımızın daha güvenli sörf yapabilmeleri için bütün sörf eğitim faaliyetleri sırasında profesyonel eğitmenlerin yanında kamp koçlarımızda kampçılar ile birlikte suda yer oluyor. Bu sayede eğitimler sırasında her 3 sporcuya bir eğitmen düşüyor, koç – kampçı oranı 1/3’e geliyor.

Kamp Aktiviteleri: Sörf eğitimleri dışında kalan zamanları özenle planlıyoruz. Takım çalışmasını destekleyen ve bireysel özgüveni ortaya çıkaran farklı oyunlar, kampçılarımızın bireysel ve grup yetkinliklerini geliştirirken, grup içindeki sosyalleşmeyi de arttırıyor. 5 günlük kampımız boyunca koç şovlarından, takım oyunlarına, sörf yarışlarından, pijama partilerine aktivitelerimiz ile genç sporcularımızın kamp süresini dolu dolu geçirmelerini sağlıyoruz. Bu aktivitelerin içerisinde alaçatı gezisi  ve kamp partisi en popüler aktivitelerin başında geldiğini belirtmeden geçmek istemeyiz.

Kamp koçları: kampçıların tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek, çözüm üretebilen, daha önce bireysel olarak kampa katılmış ve kamp hakkında eğitimlerini almış deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Sörf  Kampı paketimiz içinde dahil olan hizmetlerimiz;
• Koçluk hizmeti (7/24)
•  Sörf ve eğitimleri ve ekipmanları
• Aktiviteler
• Takım oyunları
• Türsab seyahat sigortası
• Transferler
• Kamp t-shirtü
• Kamp fotoğrafları